• Karabaş Mah. Cebesoy Sk. No:2 D:3 - SERKAR İŞ MERKEZİ - İzmit - KOCAELİ

Ayak Bakım Merkezinizi Seçerken

  • Öncelikle sterilizasyon cihazı Otoklav mı?

Kuru hava sterilizasyonu kullandığımız aletler için uygun bir cihaz değildir.Otaklav kullanıldığını en kolay kullanılan aletlerin yanınızda paketinden çıkarıldığını gözlemleyerek anlayabilirsiniz.

  • İşlem öncesi dosyanız için ayak muayeneniz yapılıyor mu?

İşleme başlamadan ayağınıza muayene yapılmalıdır ki bu işlemin gidişatını etkileyecek bilgiler verebilir. Kızılötesi Isı ölçer ile ayak ısınız ölçülür, doppler ile kan basıncınız ölçülür. Çünkü bir dolaşım sorunu yaşıyorsanız kan ile beslenen dokular yeterince beslenemiyor demektir. Bu dolaşım sorununu çözmek için hekiminize görünmeniz gerekir. Monoflament ve biothesiometer ile his kaybınız olup olmadığı ölçülür. Çünkü sınırımız canlı dokuya yaklaşmaktır. Sadece ölü bölge temizlenir ve canlı bölgeye yaklaşıldığında durulur. Ayak kemikleri ve ayakkabılarınız kontrol edilir ayrıca yürüme analizi yapılır ki basış bozukluğunuz varsa bunu da gidermememiz gerekir.

  • Yürüme Analizinde hem statik (ayakta dururken) hem de dinamik (yürürken) ölçüm yapılıyor mu? Bu ölçümlerden ikisi de yapılmazsa yarım sonuç paylaşılmış olur.
  • Merkez sizin ürün satın almanız için sizi zorluyor mu? Önemli olan satın alınmış ürünlerin kullanılmasıdır. Öncelikle elinizde mevcut olan ürünlerin size uygun olup olmadığı kontrol edilir, sonra düzenli kullanım için teşvik edilir. Ürünü satın almak değil, kullanmak iyileştirir.
  • Farklı uygulayıcılarla işlem yaptırıp farklı gözlerden faydalanmanızı sağlıyor mu? İşletme körlüğü olan bir uygulayıcı size her seansınızda aynı işlemi yapacaktır ama farklı gözle işlem her zaman faydanızadır.
  • Daha önce işlem almış olan kişilerin yorumları olumlu mu? Firmanın Google ve sosyal medya hesaplarını inceleyebilirsiniz.
  • Sorularınızın tamamı açıklıkla yanıtlanıyor ve her ulaşmak istediğinizde ulaşabiliyor musunuz? WhatsApp Hattımızdan ( 0531 364 07 15 ) istediğiniz zaman randevu ya da bilgi için ulaşabilirsiniz.

Çalıştığımız Markalar